Wróć do góry

Cannabis Medica to rytuały codzienności. Życie to naturalny rytuał.

W Cannabis medica dbamy, aby każdy dzień był doświadczeniem pełnego czerpania z życia, świadomej troski o swe potrzeby i ukojenia.

Twój dobrostan to naturalna kondycja, na którą zasługujesz i dzięki której możesz realizować potencjał, w unikalny dla siebie sposób. Stwórz swoje rytuały codzienności, tak jak Ty chcesz! Z naszą pomocą.

Na nowo zdefiniowaliśmy produkty powstające z konopi siewnych – korzystamy z wiedzy medycznej, którą łączymy z najwyższej jakości surowcami, metodologią produkcji i naszą pasją i radością życia.

Posiadamy własne, unikalne receptury opracowane przez lekarzy i profesorów, które oparte są na składnikach 100% pochodzenia naturalnego. Jesteśmy wysokiej klasy manufakturą, część składników pochodzi z własnych upraw, wszystkie maceraty są naszej własnej produkcji, pracujemy na najwyższej jakości olejach eterycznych klasy terapeutycznej. Znamy moc natury i nie wahamy si jej użyć!

Używamy innowacyjnych składników, skomponowanych w doskonałej formule i zamkniętych w biofotonicznym szkle Miron. W najwyższej klasy opakowaniu poza unikatową zawartością, zamknięta jest także nasza miłość i pozytywna energia.

Cannabis Medica pozwala znaleźć równowagę we współczesnym świecie

  • wspierając odporność
  • koncentrację
  • regenerację
  • dobry nastrój
  • spokojny sen
  • zmniejszając napięcie
  • dbając o ciebie i Twoje rytuały codzienności

Cannabis Medica to pasja i połączenie natury z nauką:

Luiza Poławska
założycielka marki z bezkompromisowym podejściem do jakości. Z wykształcenia finansista z zamiłowania fascynatka zdrowego trybu życia, kochająca naturę i wszelkie dobrodziejstwa z niej płynące. Prywatnie mama dwóch córek i dwóch psów. Energiczna, pełna pasji, czerpiąca z życia, kochająca ludzi. Z tych wartości narodziła się marka Cannabis Medica.

Dr n. med. Dorota Rutkowska
lekarz z niemal 30-letnim stażem zawodowym, ordynator Stacji Dializ, naukowiec, posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kosmetyków naturalnych. Zakochana w naturze – znająca działanie ziół i minerałów od podstaw. Miłośniczka naturalnej harmonii, holistycznego podejścia do człowieka i nieoczywistych połączeń.